Bermbloemen
door Jan K. alias Afanja op 23 mei 2010 om 18:19 uur, onder bloemen & planten, vlinders, Weinterper Skar
Sommige bermen zijn momenteel weer een lust voor het oog, zo ook op dit paradijselijk aandoende plekje …

Boterbloemen …

Pinksterbloemen …

Fluitenkruid met een landkaartje …

En niet te vergeten de brede orchis …

Morgen volgt nog een bijzonder klein en zeer zeldzaam bloemetje.
En dan nog even dit: gisteravond en vanochtend deden zich opnieuw problemen voor met het invoeren van reacties op dit weblog. Dank aan Gelkinghe en Me! voor het melden daarvan. Wanneer zich de komende tijdstoringen blijven voordoen, dan stel ik een mailtje daarover op prijs. Want als ik van geen storing weet, kan ik er ook niets aan (laten) doen. Intussen lijkt er vanmiddag weer het e.e.a. te zijn aangepast door de provider, dus wie weet … misschien lukt het wel om probleemloos te reageren …
mei 23rd, 2010 on 19:25
Ik zal eens kijken of het lukt te reageren: niets is zo vervelend als een niet goed werkende weblog. Van bovenstaande planten is toch wel – voor mij – het fluitenkruid de meest fotogenieke plant.
mei 23rd, 2010 on 19:58
Ik ben het meest gecharmeerd van je boterbloem.
En verder hielden onze weblogperikelen me bezig. Nee hoor, niet de hele dag, gewoon lekker naar buiten gegaan. Er is ook een leven naast internet, toch, toch?
Ik denk/hoop dat mijn problemen ook zijn opgelost. Ik heb er een logje aan gespendeerd:
http://brimstone.artisticunderground.nl/weblog/?p=849
Nog bedankt Jan, voor jouw initiatief richting STRATO. We keep in touch.
mei 23rd, 2010 on 20:01
@Brimstone:
Jouw weblog is ook heerlijk snel nu, dat had anderhalf jaar eerder moeten gebeueren. Enfin, hopelijk zijn de reactieproblemen hiermee verholpen.
mei 23rd, 2010 on 20:12
Ahh ook de beloofde orchis! Ja hoor krek eender dan die hier, leuk Jan. Landkaartje zie je hier zelden en vind ik ook super en heb hoop… Ook de andere foto’s zijn weer helemaal af en passen in deze tijd van het jaar. Daarnet heb ik nog veenpluis mogen vinden op 2 km van ons huis daar waar ik et nimmer zag dus dat is ook leuk.
mei 23rd, 2010 on 21:35
Het probleem is dus ophgelost, door alles opnieuw in te vullen. Zie het vorige logje.
mei 23rd, 2010 on 21:36
heerlijk hé jan dat zomerse gevoel, dat zou je altijd willen hebben
ik heb vanmorgen ook in de berm gelegen ,
zalig …
dank je wel voor de you tube link,
wel gaaf om te zien hé:-)
mei 23rd, 2010 on 21:50
Mooie foto’s.Vooral de foto met de boterbloem.
Ik zag het gisteren onderweg ook, vooral veel fluitenkruid en dat in het gebied de Weerribben, echt zo mooi.
Ik kreeg van de week ook mail van bezoekers die niet konden reageren…
Ik kijk wel of het lukt.
gezellige dag morgen.
mei 23rd, 2010 on 22:24
Mooi zo, alles weg en even onder mijn eigen naam om te kijken of dat zoden aan de berm zet
mei 24th, 2010 on 01:08
De bermen zijn momenteel inderdaad prachtig. Gelukkig dat men heeft ingezien dat het veel mooier is om de bermen te laten bloeien. Het is een feest om nu op stap te zijn.
PS Dit keer zal ik reageren met alleen de url.
PS2 Dat lukte niet. Nu weer het mailadres erbij.
mei 24th, 2010 on 01:42
Test 1 met naam, mail en url.
Test 2
Test 1 doet niets, nu met naam alleen.
Test 3
Mededeling: Mislukt: vul de verplichte velden in (naam, e-mailadres). Nu dus naam en mailadres.
mei 24th, 2010 on 01:43
Test 4
Gelukt. Nu nog een keer met alleen url.
Test 5
Mededeling: Mislukt: vul de verplichte velden in (naam, e-mailadres).
Conclusie: Reageren met naam en mailadres!
mei 24th, 2010 on 02:12
Die witte paaltjes in de berm maken het nog vrolijker! En dan die heerlijke voorjaarslucht!
mei 24th, 2010 on 02:15
Ohhh en Tijmen kwam Beppe lekker verplegen denk ik zo en heel veel knuffeltjes brengen
Deed het niet bij je blog eronder dus probeer het nu zo
mei 24th, 2010 on 10:41
fijn dat alles weer een stuk beter gaat met Aafke en volop genieten van het mooie weer, in zo’n berm is altijd zoveel te zien en te beleven als je er maar oog voor hebt…Vooral de boterbloem doet recht aan het zonnetje ook vandaag weer… fijne dag
mei 24th, 2010 on 17:11
Wat is dit toch een prachtig jaargetijde.
Volop genieten en zeker ook als fotograaf c.q. bermtoerist.
mei 24th, 2010 on 17:12
Wat is dit toch een prachtig jaargetijde.
Volop genieten en zeker ook als fotograaf c.q. bermtoerist.
Eerste keer lukte het niet mét URL.
Nu nog een keer proberen mét URL